Аргоноплазмові коагулятори: новітні технології в хірургії

Лікарі та інженери повсюди прагнуть максимально скоротити травмуючі фактори впливу на тканини пацієнта при проведенні хірургічного втручання. В результаті з’являються все нові і нові методи та методики лікування різних захворювань, розробляється новітнє високотехнологічне обладнання, що забезпечує м’який і точний вплив оперованій зоні. До таких розробок належить, зокрема, електрохірургічне обладнання та коагуляційні апарати.

Коагуляція – це нескладний хірургічний метод, що забезпечує впевненість в успішності хірургічного втручання і безпеку пацієнтові.

Термінова ліквідація кровотечі особливо важлива при проведенні операцій, а забезпечити її можна тільки за допомогою хірургічного коагулятора. Сучасні коагулятори бувають портативними і стаціонарними, можуть працювати в різних режимах і за різними принципами.

Компанія МедіНОВА пропонує аргоноплазмові коагулятори фірми WEM (Бразилія).

Аргоноплазмовий коагулятор – апарат, що працює на принципі безконтактного впливу електричним струмом на тканині за допомогою плазмового аргонового струменя. Даний метод виключає ризик 110_argon4«прилипання» коагулята до електрода і подальшого надриву коагулованої судини.

До переваг даного способу також можна віднести те, що він може бути застосований для термічної коагуляції. Ця можливість обумовлена тим, що аргон не вступає в хімічні реакції з 100_argon2біологічними тканинами при підвищеній температурі. Таким чином, інертність газу забезпечує бездимність методу і гарантує відсутність обуглювання тканин.

При необхідності можна також використовувати сумісний евакуатор диму фірми WEM (Бразилія).030_SE-120-Automatic