Урологічна лапароскопія. Система ERAGONmodular продовжує рости!

3Компанія Richard Wolf GmbH (Німеччина) — один зі світових лідерів з виробництва ендоскопів, інструментарію для ендоскопічної мікрохірургії всіх напрямів та апаратної частини, що отримав всесвітній авторитет та міжнародне визнання, продовжує впевнено вдосконалювати свою лінійку продукції.

Одна з останніх розробок Richard Wolf, що входить в асортимент обладнання, що поставляється компанією МедіНОВА, — ВЧ багатофункціональні щипці для ТЕМ.

Багатофункціональні ВЧ щипці для трансанальної мікрохірургії (ТЕМ) тепер також доступні у складі системи ERAGONmodular. Вони пов’язані з модульною структурою оболонки, що складається з 3-х частин, діаметр — 5мм, робоча довжина — 450 мм.

Багатофункціональні ВЧ щипці можуть бути об’єднані з рукоятками ERAGONmodular і ERAGONnaxial. Рукоятка тубусної оболонки ERAGONmodular також полегшує обертання інструменту, яке досі було неможливим.

1

Широко організована поставка великого асортименту версій вводимих «щелеп» для щипців, що застосовуються у всіх областях урологічної лапароскопії. Вони сумісні з універсальними рукоятками ERAGONmodular і ERAGONnaxial, а також можуть бути доповнені різноманітними доповненнями для більш комфортного застосування.

Шкала на новій тубусній оболонці використовується для вимірювання відстаней в ході операцій, а також для оцінки розміру видобутих часток, або для вимірювання ділянок тканини, які необхідно видалити. Це корисно в баріатричній хірургії та забезпечує надійні вимірювання часток кишкових петель. Нова тубусна оболонка поставляється з робочою довжиною 330 і 450мм.

2