HS HI-R NEO 900 офтальмологічний операційний мікроскоп

HS HI-R NEO 900

Сильне ім’я – сильне обладнання

Насолоджуйтесь високою оптичною візуалізацією з операційним мікроскопом HS HI-R NEO 900, перетворюючи складні задачі в легки випадки

csm_HS_Hi-R-NEO-900_A_88a118eb8d

Для першокласної хірургії

HS HI-R NEO 900 передбачає чудову оцінку і лікування за допомогою досконалої візуалізациї: найкраще 3-мірне бачення, високоякісний червоний рефлекс з очного дна і чудове спостереження додатковим мікроскопом асситента для навчання.

Модульний принцип – це ключове слово, що описує додаткову структуру HS Hi-R NEO 900. За замовленням може бути доданий великий асортимент аксесуарів. Мікроскоп також підготовлений до інтраопераційної ОКТ (оптична когерентна томографія)

Використовуйте перевагу модульного принципу для оптимального лікування пацієнта, зниження вартості та швидкого повернення інвестицій.


HS HI-R NEO 900
Краща візуалізація – ключ до більш високої точності

має широку стереобазу 25 мм для найкращого 3D бачення та великої глибини різкості

HS_VIDEO-PLAY-BUTTON_Neo900_800x533px

подивитись відео


C.RED 900

Перетворіть усі очі на червоні

Інтегрований в мікроскоп підсилювач червоного рефлекса спеціально створений для чіткої демонстрації усіх деталей під час проведення капсулорексиса і поліруванні капсульного мішка. На вимогу безпеки щодо фонового освітлення, даже при низькому рівні освітлення, дає видимий світловий рефлекс. Він може бути індивідуально налаштований, щоб завжди досягати ідеального червоного світіння, а також відключення при хірургічних втручаннях на рогівці.

HS_VIDEO-PLAY-BUTTON_Red-Reflex_800x533px

подивитись відео


HS HI-R NEO 900A

Для викладання

HS Hi-R NEO 900A пропонує додатковий мікроскоп асистента з повною стереоскопічною візуалізацією. 0° мікроскоп асистента має свій власний механізм збільшення та фокусіровки, який дозволяє окремо кожному хірургу вибирати фокальну площину і кратність збільшення. Він легко обертається у поперечному напрямку