Дефібрилятори

ТОВ «МедіНОВА» з радістю пропонує дефібрилятори corpuls виробництва “GS Elektromedizinische Geräte G. Stemple GmbH” засновану Кауферінгу, Верхня Баварія, в 1982 році. Вже понад 30 років corpuls впроваджує передові медичні технології з найвищими стандартами якості.

Завданням corpuls завжди було розробити та створити надзвичайно міцні та складні пристрої для до клінічної та клінічної кардіотерапії. З цієї причини Corpuls залишається ретельно відданим якості «Зроблено в Німеччині», висококваліфікованих інженерів та Кауферінгу як місця розташування бізнесу навіть у часи глобалізації та зростання тиску на витрати.

corpuls3  corpuls3 Module: Monitoreinheit, Patientenbox und Defibrillator/Schrittmacher

Дефібрилятор CORPULS3 – пропонує абсолютно нову та революційну концепцію дизайну порівняно з традиційними компактними дефібриляторами/пристроями контролю. Дефібрилятор/модуль кардіостимулятора SLIM зменшує загальну вагу всього до 6,3 кг та покращує мобільність та ергономічність.

corpuls1 corpuls1 Stabile Taschen mit Ladehalterungen

Дефібрилятор CORPULS1 – це рятівний дефібрилятор/монітор пацієнта, який був спеціально розроблений для задоволення вимог пожежників, служб швидкої допомоги, транспортування пацієнтів та управління надзвичайними ситуаціями.

corpuls aed  corpuls aed Defibrillatoren-Varianten

Дефібрилятор CORPULS aed – дефібрилятор доступний як повністю автоматизована або напівавтоматична версія, а також поставляється з додатковим вбудованим модулем GSM. Це дозволяє викликати екстрені виклики безпосередньо через corpuls і диспетчер центру управління, щоб вести реанімацію по телефону.

corpuls cpr  corpuls cpr Druckparameter  corpuls cpr mit Tragetasche/Rucksack

Пристрій СORPULS cpr – апарат для автоматичної компресії грудної клітини. Сorpuls cpr доволяє замінити ручну компресію механічною у найкоротші строки, не перешкоджаючи доступу до грудної клітини пацієнта.