Новини

Шовний матеріал з антисептичним покриттям від ETHICON (США)

Без имени-1

Компанія МедіНОВА пропонує синтетичні хірургічні нитки оброблені антисептиком (триклозаном) від ETHICON (США).

Нитка має антисептичне покриття IRGACARE (триклозан) для попередження контамінації шовного матеріалу патогенними бактеріями.

Шовний матеріал VICRYL PLUS, MONOCRYL PLUS і PDS * PLUS має зону інгібірувння росту бактерій, які є факторами розвитку інфекції області хірургічного втручання.

Триклозан – антисептичний засіб широкого спектру дії, що пригнічує рост головних збудників інфекцій області хірургічного втручання протягом перших кількох діб після імплантації нитки, не є антибіотиком і в даній концентрації (не більше 270 мкг / м) не токсичний.

Спектр антибактеріальної активності покриття IRGACARE (триклозан) in vitro:

Грампозитивні

 • Staphylococcus aureus;
 • Staphylococcus epidermidis;
 • MRSA;
 • MRSE.

monocryl-before-after2-417x194

Огляд. Мікропроцесорний електрохірургічний блок SS-601MCа від WEM (Бразилія)

 • 15140284.28rz2yyrbi
 • _g_produtos30981_caracteristica_04_bargraf_jul08
 • _g_produtos39097_caracteristica_03_duas_saidas_jul08
 • _g_produtos6202_ss601_argon4_(2)
 • _g_produtos74405_caracteristica_01_dois_geradores_jul08

Компанія МедіНОВА пропонує Вам ознайомитися з пропозицією від фірми WEM (Бразилія)високопотужним мікропроцесорним електрохірургічним блоком SS-601MCа.

Ідеальний розріз і коагуляція для будь-якої хірургічної процедури!

Хірургічний апарат SS-601MCa є багатоцільовим пристроєм, оснащеним смарт-технологіями, які забезпечують ряд комбінацій: розрізання, коагуляції і біполярного режимів, щоб забезпечити потреби цілого ряду операцій у різних областях, таких як нейрохірургія, лапароскопія і кардіохірургія.

Даний апарат має шість режимів коагуляції, для великих площ і чутливих тканин, які запобігають будь-який ризик для пацієнтів.

Крім біполярного режиму, мікробіполярний режим забезпечує відмінну продуктивність під час нейрохірургічних операцій, а також біполярний розріз для лапароскопічних процедур.

Пристрій заснований на передовій системі TISC® (Tissue Impedance Sensitive Control — Чутливий Контроль Опору Тканин), яка постійно контролює рівні потужності для всіх типів тканин, у тому числі тих, які мають високий опір (такі як жирові тканини).

Крім інших можливостей, пристрій забезпечений цифровою пам’яттю для рівнів потужності, використовуваних при операціях і можливістю постійного моніторингу процедур, яка перевіряє і коригує що з’являються неточності.

SS-601MCa сумісний з аргоноплазмовим коагулятором Argon 4, що дозволяє бригаді лікарів вибрати з широкого спектру функцію необхідну для будь-якого виду операцій при хірургічних втручаннях.

Більш детально ознайомитися з мікропроцесорним електрохірургічним блоком SS-601MCа можна, перейшовши за посиланням.

 

Розширена фантом-система для практики хірургічних навичок TraumaMan System від Simulab (США)


Warning: A non-numeric value encountered in /home/auditus/medinova.com.ua/www/wp-content/plugins/widgetkit/widgets/gallery/styles/wall/template.php on line 12

Warning: A non-numeric value encountered in /home/auditus/medinova.com.ua/www/wp-content/plugins/widgetkit/widgets/gallery/styles/wall/template.php on line 12
Навчання медиків біля ліжка хворого має ряд істотних недоліків. По-перше, воно може порушити право пацієнта на отримання якісної медичної послуги, тим більше, якщо студент на хворій людині відпрацьовує мануальний навик, іноді повторюючи його кілька разів. По-друге, не завжди викладач може контролювати цей процес. В третє, ситуація може погіршитися відсутністю індивідуальної забезпеченості студентів тематичними хворими і вимушеною роботою в групі.
Одним з виходів із ситуації є використання можливостей симуляційного навчання із застосуванням тренажерів і манекенів.
Американська компанія Simulab розробила найбільш реалістичну розширену фантом-систему для практики хірургічних навичок TraumaMan System.
Розширена фантом-система для практики хірургічних навичок була оцінена провідними фахівцями Хірургічних освітніх товариств і є єдиною людиноподібною моделлю для хірургічного практикуму та травматології. Ця система також широко використовується на військових курсах, в центрах медицини катастроф і т.д. Фантом-система є анатомічно правильною копією людського тіла, призначеною для практики хірургічних процедур і диссекції. Вона складається з штучних тканин, що імітують структуру людського тіла.

 

ЧЕРЕВНА ПОРОЖНИНА: призначена для практики діагностичного перитонеального лаважу (відкритого або з введенням катетера). Система включає в себе штучну тканинну структуру, що складається з шару шкіри, підшкірного жирового шару, м’язового шару, екстраперітонального шару і органів системи травлення. Органи і черевна порожнина можуть бути заповнені штучною рідиною (наприклад, кров’ю) для більшого реалізму.

ГРУДНА КЛІТИНА: існує можливість проведення пункції перикарда. На додаток до штучної тканинної структури на зовнішній частині грудей, тренажер включає додаткові структури у вигляді ребер, міжреберних м’язів і парієтальної плеври. Для більшого реалізму є повітря всередині плевральної порожнини і надувні легені, щоб імітувати дихання. У структуру включено серце і тканини перикарда. Серце і перикард можуть бути заповнені штучною тілесною рідиною.

ШИЯ: існує можливість проведення крикотомії. На додаток до штучної тканинної структури на зовнішній частині шиї, тренажер має перстнеподібний хрящ, хрящ щитовидної залози, і перстнещитовидні зв’язки. Для більшого реалізму імітується надходження повітря в трахею.

ГОЛЕНОСТОП: існує можливість проведення веносекціі. Мається шкіра, жировий і м’язовий шари, велика підшкірна вена. Для більшого реалізму імітується кровообіг.

Компанія МедіНОВА пропонує Вам ознайомитися більш детально з розширеною фантом-системою для практики хірургічних навичок TraumaMan System від Simulab (США), перейшовши за посиланням
.

Сучасний шовний матеріал. Високоякісні голки Ethalloy від Ethicon

 • шовный материал Полигликолид
 • Шовный материал Монофаст
 • 2966248
 • 278540_shovnyj_material_poliglikolid_pga_ot_proizvoditelya_golnit
 • _DSC2516
 • ethicon-port-closure-needle-suture-coated-vicryl-violet-braided-box-of-12-model-j00jg
 • 1

Хірургічна голка, як і хірургічна нитка, повинні відповідати ряду критеріїв, які у сукупності визначають її якість і прийнятність для використання.

Не для кого не секрет, що основні характеристики хірургічних голок в більшості своїй визначаються фізико-хімічними особливостями сплавів металів, використовуваних при їх виробництві. Для виготовлення якісних хірургічних голок використовується нержавіюча сталь 300-400-х серій (по American Iron Steel Institute), що відрізняється від нержавіючої сталі з більш низьким номером серії, наявністю феррітінового лігування, багато в чому визначає міцність і пружність матеріалу.

Прикладом високоякісної нержавіючої сталі для виробництва хірургічних голок є запатентований сплав Ethalloy, що відноситься до 455-ї серії і містить добавки хрому, титану та нікелю. Даний сплав використовується фахівцями компанії Ethicon у виробництві хірургічних голок для високоякісного сучасного шовного матеріалу.

Сплав Ethalloy став основним матеріалом для виготовлення голок неперевершеної на сьогоднішній день міцності для загальної, серцево-судинної, очної, пластичної хірургії та мікрохірургії. При цьому, завдяки властивостям сплаву, голки стали тоншими без шкоди їх ковкості і стійкості до корозії.

Компанія МедіНОВА рада представити до Вашої уваги сучасний шовний матеріал, укомплектований найбільш досконалими хірургічними голками зі сплаву Ethalloy від компанії ETHICON (США).

 

Електрохірургія в гінекології

 • 110_argon4
 • 100_argon2
 • 090_SS-601MCa
 • 080_SS-501SX
 • 070_SS-501E-S
 • 060_SS-200E
 • 050_SS-200A
 • 040_SS-100MC
 • 030_SE-120-Automatic
 • 020_HF-120-micro
 • 010_HF-120

 

Електрохірургічне лікування є сучасним апаратним методом лікування, який широко застосовується в таких областях медицини, як загальна хірургія, стоматологія, косметологія і гінекологія. Електрохірургічні методи лікування також широко застосовуються і в інших областях медицини: в офтальмології, дерматології, при легеневому туберкульозі та ін.

Електрохірургічні методи лікування – це розділення, висічення або руйнування тканин на місці за допомогою струмів високої частоти.

Розрізняють монополярну і біполярну електрохірургію.

У гінекології метод електрохірургії застосовується для:

 • біопсії і конізації шийки матки;
 • лікування ектопії, ендометріозу, ектропіона шийки матки;
 • видалення папілом, кондилом, поліпів цервікального каналу;
 • ін.

Переваги застосування електрохірургії в гінекології очевидні – це лікування жінок, що ще не народжували, із збереженням у них дітородної функції, отримання якісного біоматеріалу для гістологічних досліджень і т.п.

Актуальність електрохірургічного лікування пов’язана з тим, що ерозія й інші захворювання шийки матки на сьогоднішній день зустрічаються дуже часто, незалежно від віку пацієнток. Вірус Папіломи Людини (ВПЛ) є доведеною причиною раку шийки матки, а одним з найбільш популярних способів боротьби з ним є електрохірургічне лікування.

Компанія WEM (Бразилія) в електрохірургії визнається в усьому світі, як надійний виробник і розробник електрохірургічного обладнання, що задовольняє всі потреби сучасної електрохірургії.

Компанія МедіНОВА пропонує широкий асортимент електрохірургічного обладнання WEM для всіх галузей медицини, в тому числі:

 • моно- і біполярні електрохірургічні апарати;
 • аргоноплазмові коагулятори;
 • евакуатори диму.

Сучасний шовний матеріал

В останні роки увагу хірургів в результаті операції все більше привертає роль шовного матеріалу. І це зрозуміло, тому що для переважної більшості операцій шовний матеріал по суті є єдиним стороннім тілом, яке залишається в тканинах. І закономірно, що від якості, хімічного складу і структури матеріалу залежить реакція тканин на його імплантацію.

Наразі все більше число хірургів віддає перевагу сучасним синтетичним шовним матеріалам, відмовляючись від застосування в повсякденній практичній роботі традиційного шовку та кетгуту.niti

Застосування адекватного шовного матеріалу є однією із складових частин успішної операції. У сучасній хірургії вибір шовного матеріалу, насамперед, визначається тим, які вимоги до нього пред’являються.

Робота з шовним матеріалом починається з його ідентифікації. А просто кажучи – з вивчення його упаковки, несучої вичерпну інформацію про те, що знаходиться в стерильному просторі під герметичними оболонками. Необхідність правильної інтерпретації цифр і символів на етикетці дає можливість ще до початку операції або її етапу вибрати оптимальний шовний матеріал.

Сучасна упаковка якісного шовного матеріалу Ethicon в даний час представлена у двох основних видах: система Relay і пакет з фольги:Bez-imeni-3

При використанні шовного матеріалу в упаковці типу Relay форма розподільного лотка мінімізує «ефект пам’яті» шовного матеріалу і дозволяє хірургу або медичній сестрі легко вивільняти нитку ковзаючим і легким вилученням. Пакет з фольги дозволяє одним легким рухом викласти вміст на стерильний стіл.

На будь-якій упаковці атравматичного шовного матеріалу закодована повна інформація про нитки, що в ній містяться.

Компанія МедіНОВА представляє повний асортимент найбільш сучасного і затребуваного в світі шовного матеріалу Johnson & Johnson Ethicon (США).

 

Найбільш сучасний манекен імітації пологів в світі

Наявність практичного досвіду є запорукою професіоналізму та успіху медичного працівника. Необхідність відпрацювання всіх необхідних навичок та виробітку умінь без ризику для пацієнтів стала очевидною ще у 18 столітті, коли у Франції за кресленнями Анжеліки де Кюдре було створено перший у світі симулятор породілля для тренінгу повитух в єдиній в той час громадській лікарні Парижу «Паризькому божому притулку». Зараз з метою навчання, тестування та атестації студентів по всьому світі створюються симуляційно-атестаційні центри, такі як “Навчально-іноваційний центр підготовки лікаря” при Одеському Національному Медичному Університеті.
Компанія МедіНОВА пропонує Вам найбільш сучасний манекен імітації пологів в світі – NOELLE ® S2200 Victoria від фірми Gaumard (США) .s2200_victoria_24

NOELLE ® (НОЕЛЬ) включає в себе всі найновіші удосконалені функції, включаючи нове візуальне програмне забезпечення GIGA, пологові шляхи, епідуральну пункцію, реалістичну брюшну стінку для кесарева розтину та багато іншого. Перевірений механізм пологів НОЕЛЬ удосконалений для створення ще більш натурального та реалістичного проходження пологів. Обертання і проходження плоду по родових шляхах в НОЕЛЬ відповідно до команд бездротового планшетного ПК; він також опускаєтся і піднімається, проходячи по природному рельєфу тазового отвору.s2200_victoria_1

В стандартний комплект НОЕЛЬ входить Бездротовий манекен 40-тижневого новонародженого, який відтворює подих, пульс, колір шкірних покривів та показники життєдіяльності, що відповідають стану гіпоксії та його купіруванню. Також включає такі функції, як відстежування трендів, крик, судоми, виконання оральної и назальної інтубації, звуки подиху та додатковий планшетный ПК для управління. Також можлива докомплектація Бездротовим манекеном 30-тижневого недоношеного новонародженого — манекен вагою менше 1400 грам.s2200_victoria_23

Аргоноплазмові коагулятори: новітні технології в хірургії

Лікарі та інженери повсюди прагнуть максимально скоротити травмуючі фактори впливу на тканини пацієнта при проведенні хірургічного втручання. В результаті з’являються все нові і нові методи та методики лікування різних захворювань, розробляється новітнє високотехнологічне обладнання, що забезпечує м’який і точний вплив оперованій зоні. До таких розробок належить, зокрема, електрохірургічне обладнання та коагуляційні апарати.

Коагуляція – це нескладний хірургічний метод, що забезпечує впевненість в успішності хірургічного втручання і безпеку пацієнтові.

Термінова ліквідація кровотечі особливо важлива при проведенні операцій, а забезпечити її можна тільки за допомогою хірургічного коагулятора. Сучасні коагулятори бувають портативними і стаціонарними, можуть працювати в різних режимах і за різними принципами.

Компанія МедіНОВА пропонує аргоноплазмові коагулятори фірми WEM (Бразилія).

Аргоноплазмовий коагулятор – апарат, що працює на принципі безконтактного впливу електричним струмом на тканині за допомогою плазмового аргонового струменя. Даний метод виключає ризик 110_argon4«прилипання» коагулята до електрода і подальшого надриву коагулованої судини.

До переваг даного способу також можна віднести те, що він може бути застосований для термічної коагуляції. Ця можливість обумовлена тим, що аргон не вступає в хімічні реакції з 100_argon2біологічними тканинами при підвищеній температурі. Таким чином, інертність газу забезпечує бездимність методу і гарантує відсутність обуглювання тканин.

При необхідності можна також використовувати сумісний евакуатор диму фірми WEM (Бразилія).030_SE-120-Automatic

Манекен Combat Trauma HAL

Компанія МедіНова представляє Вашій увазі новітнього робота-симулятора для навчання медиків наданню першої невідкладної медичної допомоги в польових умовах (в умовах бою) – Combat Trauma HAL® S3040 від компанії Gaumard (США).

Манекен Combat HAL® S3040 — Надійний і довговічний манекен з імітацією травм для навчання догляду за потерпілими на полі бою. Унікальна міцність і довговічність манекена ХАЛ підтверджені незалежними випробуваннями при високих і низьких температурах; у вологому і сухому середовищі; в літаках і вертольотах. Робот-симулятор ХАЛ Комбат має захист від бризок; його можна транспортувати на носилках і накривати ковдрою без небезпеки перегріву.

Манекен ХАЛ Комбат розроблений на основі технологій, що вже зарекомендували себе, застосованих в манекені ХАЛ 10620, який успішно пройшов незалежні випробування. Випробування на відповідність військовим стандартам включали в себе тести на вібрації, електромагнітні перешкоди роботі авіаційної радіоелектроніки, високі та низькі температури, швидку декомпресію на висоті 13.500 м, вибухонебезпечне середовище, а також льотні випробування на борту літаків і вертольотів.

Детальніше ознайомитися з характеристиками робота-симулятора Combat Trauma HAL® S3040 можна тут.