Огляд. Мікропроцесорний електрохірургічний блок SS-601MCа від WEM (Бразилія)

  • 15140284.28rz2yyrbi
  • _g_produtos30981_caracteristica_04_bargraf_jul08
  • _g_produtos39097_caracteristica_03_duas_saidas_jul08
  • _g_produtos6202_ss601_argon4_(2)
  • _g_produtos74405_caracteristica_01_dois_geradores_jul08

Компанія МедіНОВА пропонує Вам ознайомитися з пропозицією від фірми WEM (Бразилія)високопотужним мікропроцесорним електрохірургічним блоком SS-601MCа.

Ідеальний розріз і коагуляція для будь-якої хірургічної процедури!

Хірургічний апарат SS-601MCa є багатоцільовим пристроєм, оснащеним смарт-технологіями, які забезпечують ряд комбінацій: розрізання, коагуляції і біполярного режимів, щоб забезпечити потреби цілого ряду операцій у різних областях, таких як нейрохірургія, лапароскопія і кардіохірургія.

Даний апарат має шість режимів коагуляції, для великих площ і чутливих тканин, які запобігають будь-який ризик для пацієнтів.

Крім біполярного режиму, мікробіполярний режим забезпечує відмінну продуктивність під час нейрохірургічних операцій, а також біполярний розріз для лапароскопічних процедур.

Пристрій заснований на передовій системі TISC® (Tissue Impedance Sensitive Control — Чутливий Контроль Опору Тканин), яка постійно контролює рівні потужності для всіх типів тканин, у тому числі тих, які мають високий опір (такі як жирові тканини).

Крім інших можливостей, пристрій забезпечений цифровою пам’яттю для рівнів потужності, використовуваних при операціях і можливістю постійного моніторингу процедур, яка перевіряє і коригує що з’являються неточності.

SS-601MCa сумісний з аргоноплазмовим коагулятором Argon 4, що дозволяє бригаді лікарів вибрати з широкого спектру функцію необхідну для будь-якого виду операцій при хірургічних втручаннях.

Більш детально ознайомитися з мікропроцесорним електрохірургічним блоком SS-601MCа можна, перейшовши за посиланням.