Шовний матеріал

Напрям ETHICON, що входить в склад групи компаній Johnson & Johnson розробляє та виробляє сучасний хірургічний інструментарій для відкритої та малоінвазивної лапароскопічної хірургії, займаючи лідуючі позиції в сфері механічних зшиваючих апаратів, ендоскопічних інструментів та енергомісткого хірургічного обладнання.

Окрім того, велику долю серед продуктів напряму ETHICON займає сучасний шовний матеріал – більше 1000 кодів ниток для будь-якої сфери хірургічного втручання.

Напрям Ethicon включає в себе групу Ethicon Wound Closure Solutions – відомого в усьому світі виробника шовних матеріалів та інших іноваційних рішень для закриття хірургічних ран. Основні продукти групи Ethicon Wound Closure Solutions – це сучасні хірургічні шовні матеріали, високотехнологічні рішення для геніопластики, шкірні клеї та дренажі, які застосовуються практично в усіх сферах відкритої хірургії та ендохірургії.

  • Синтетичні нитки, що не розсмоктуються, широко використовуються спеціалістами, в першу чергу, в серцево-судинній хірургії.
  • Шовний матеріал, що розсмоктується, VICRYL – це якісна універсальна нитка з відмінними маніпуляційними властивостями, що всюди використовується гінекологами та загальними хірургами.
  • Важливим інструментом боротьби з післяопераційними ускладненнями є сімейство PLUS-ниток з антибактеріальним покриттям IRGACARE(Триклозан).

Johnson & Johnson пропонує великий вибір гемостатичних засобів, що розсмоктуються, які виготовляються з окисленої регенерованої целюлози і володіють широким спектром антибактеріальної активності, зокрема – стандартну форму у вигляді тканини Surgicel.