Анатомічний стіл Anatomage Table

  • Table-Header  
  • DALheader
The Anatomage Table є найбільш технологічно продвинутою анатомічною системою візуалізації в медичній освіті і в даний час прийнята багатьма з провідних світових медичних шкіл та інститутів. Це було описано в TED Talks Conference, PBS, Fuji TV, і безлічі інших журналів завдяки її інноваційному підходу до анатомічного подання. Операційний стіл поєднує в собі вже відоме радіологічне програмне забезпечення Anatomage та клінічний зміст – це виділяє Anatomage Table серед будь-яких інших систем візуалізації на ринку.
Дисплей з системою All-in-One, Touch-Interactive
The Anatomage Table  є поєднанням унікального апаратного та програмного забезпечення для освітньої спільноти. Форм-фактор походить на операційний стіл або лікарняне ліжко, а дані реального пацієнта прекрасно ілюструють анатомічний реалізм живої людини. Стіл поставляється з попередньо встановленими:
– Вміст тіла чоловіка і жінки у форматі 3D
– Місцева анатомія високої роздільної здатності 3D
– Додаткова цифрова анатомічна бібліотека з більш ніж 120 патологічними прикладами
Достовірна повнорозмірна (у повний зріст) анатомія людини
Дані є вкрай точними, тому що взяті шляхом сканування реальних пацієнтів і тіл. The Anatomage Table є єдиною системою, яка може відображати реальну анатомію людини в повний зріст. Є не тільки продвинутим інструментом у навчанні, але і прекрасним технічним взірцем. Володіючи функціями потужної радіологічної робочої станції, вона може бути використана для радіології, розгляду хірургічної операції, консультації пацієнтів і дослідницьких цілей, а також для медичного навчання.
Інтеграція в навчальному класі і в лабораторії
The Anatomage Table може бути використана безпосередньо під час лекцій, так як він підключається до проекторів. Інструктори можуть створювати і демонструвати процедурний матеріал, що робить лекції більш динамічними і залучає більше студентів. The Anatomage Table є прекрасним доповненням або заміною трупних досліджень. Враховуючи особливості сегментації, кожна система або анатомічна структура можуть бути розділені і розглянуті окремо.
Чиста, безпечна, багаторазова технологія
The Anatomage Table проста в експлуатації і з часом буде економити гроші клієнтів. Відсутні поточні витрати або проблеми утилізації як у традиційних анатомічних лабораторіях. Крім того, немає необхідності в дорогих хімічних речовинах або в дотриманні вимог до вентиляції, а віртуальні трупи можуть бути використані повторно для безпечної і постійної демонстрації рік за роком.
Станція радіологічної візуалізації
The Anatomage Table відкриває будь-які дані з медичними зображеннями і забезпечує високу якість інтерактивної 3D візуалізації. Незалежно від того, чи використовується Ваш власний знімок або один з випадків з цифрової анатомічної бібліотеки, The Anatomage Table показує повні зображення у форматі 3D, якими можна управляти інтуїтивно зрозумілим способом. Анатомія і радіологія тепер можуть бути легко введені і інтегровані в одному курсі.
Унікальні, рідкісні приклади патологій
Цифрова анатомічна бібліотека особлива тим, що в ній зібрані рідкісні і клінічно точні дані реальних пацієнтів. Користувачі  The Anatomage Table  можуть досліджувати переломи кісток, аневризми, рак, і десятки інших унікальних показових випадків. Завдяки тому, що анатомія складена відповідно до реальних медичних зображень, студенти працюють з найбільш точними показниками. Кожна карта пацієнта супроводжується повним радіологічним звітом, щоб надати студенту повну інформацію.
Демонстрація медичного та хірургічного обладнання
Безліч знімків пацієнтів, включених у цифрову анатомічну бібліотеку демонструють медичне обладнання. Інструктори можуть продемонструвати студентам будь-яких спеціальностей розташування і функції стентів, затискачів, імплантатів та трансплантатів. 3D знімки пацієнтів можна вирізати і обертати в будь-якому напрямку, щоб доступно показати медичні прилади новим і інтуїтивно зрозумілим способом.
Порівняльний аналіз – Multi-Scan Перегляд
Цифрова бібліотека пропонує порівняльні дослідження випадків з синхронізованими розсіченнями кількох випадків. Можна відкрити три конкретні випадки пацієнтів одночасно і подивитися, який це відмінний інструмент для вивчення порівняльної анатомії.
Динамічні знімки 4D
Anatomage додав 4D сканування в останніх пропозиціях Anatomage Table. Користувачі за допомогою цифрової анатомічної бібліотеки можуть візуалізувати знімки дихання і биття серця з повною інтерактивністю. Користувачі навіть можуть врізатися і маніпулювати знімками, зберігаючи при цьому можливості руху.