Сучасний шовний матеріал

В останні роки увагу хірургів в результаті операції все більше привертає роль шовного матеріалу. І це зрозуміло, тому що для переважної більшості операцій шовний матеріал по суті є єдиним стороннім тілом, яке залишається в тканинах. І закономірно, що від якості, хімічного складу і структури матеріалу залежить реакція тканин на його імплантацію.

Наразі все більше число хірургів віддає перевагу сучасним синтетичним шовним матеріалам, відмовляючись від застосування в повсякденній практичній роботі традиційного шовку та кетгуту.niti

Застосування адекватного шовного матеріалу є однією із складових частин успішної операції. У сучасній хірургії вибір шовного матеріалу, насамперед, визначається тим, які вимоги до нього пред’являються.

Робота з шовним матеріалом починається з його ідентифікації. А просто кажучи – з вивчення його упаковки, несучої вичерпну інформацію про те, що знаходиться в стерильному просторі під герметичними оболонками. Необхідність правильної інтерпретації цифр і символів на етикетці дає можливість ще до початку операції або її етапу вибрати оптимальний шовний матеріал.

Сучасна упаковка якісного шовного матеріалу Ethicon в даний час представлена у двох основних видах: система Relay і пакет з фольги:Bez-imeni-3

При використанні шовного матеріалу в упаковці типу Relay форма розподільного лотка мінімізує «ефект пам’яті» шовного матеріалу і дозволяє хірургу або медичній сестрі легко вивільняти нитку ковзаючим і легким вилученням. Пакет з фольги дозволяє одним легким рухом викласти вміст на стерильний стіл.

На будь-якій упаковці атравматичного шовного матеріалу закодована повна інформація про нитки, що в ній містяться.

Компанія МедіНОВА представляє повний асортимент найбільш сучасного і затребуваного в світі шовного матеріалу Johnson & Johnson Ethicon (США).