Розширена фантом-система для практики хірургічних навичок TraumaMan System від Simulab (США)


Warning: A non-numeric value encountered in /home/auditus/medinova.com.ua/www/wp-content/plugins/widgetkit/widgets/gallery/styles/wall/template.php on line 12

Warning: A non-numeric value encountered in /home/auditus/medinova.com.ua/www/wp-content/plugins/widgetkit/widgets/gallery/styles/wall/template.php on line 12
Навчання медиків біля ліжка хворого має ряд істотних недоліків. По-перше, воно може порушити право пацієнта на отримання якісної медичної послуги, тим більше, якщо студент на хворій людині відпрацьовує мануальний навик, іноді повторюючи його кілька разів. По-друге, не завжди викладач може контролювати цей процес. В третє, ситуація може погіршитися відсутністю індивідуальної забезпеченості студентів тематичними хворими і вимушеною роботою в групі.
Одним з виходів із ситуації є використання можливостей симуляційного навчання із застосуванням тренажерів і манекенів.
Американська компанія Simulab розробила найбільш реалістичну розширену фантом-систему для практики хірургічних навичок TraumaMan System.
Розширена фантом-система для практики хірургічних навичок була оцінена провідними фахівцями Хірургічних освітніх товариств і є єдиною людиноподібною моделлю для хірургічного практикуму та травматології. Ця система також широко використовується на військових курсах, в центрах медицини катастроф і т.д. Фантом-система є анатомічно правильною копією людського тіла, призначеною для практики хірургічних процедур і диссекції. Вона складається з штучних тканин, що імітують структуру людського тіла.

 

ЧЕРЕВНА ПОРОЖНИНА: призначена для практики діагностичного перитонеального лаважу (відкритого або з введенням катетера). Система включає в себе штучну тканинну структуру, що складається з шару шкіри, підшкірного жирового шару, м’язового шару, екстраперітонального шару і органів системи травлення. Органи і черевна порожнина можуть бути заповнені штучною рідиною (наприклад, кров’ю) для більшого реалізму.

ГРУДНА КЛІТИНА: існує можливість проведення пункції перикарда. На додаток до штучної тканинної структури на зовнішній частині грудей, тренажер включає додаткові структури у вигляді ребер, міжреберних м’язів і парієтальної плеври. Для більшого реалізму є повітря всередині плевральної порожнини і надувні легені, щоб імітувати дихання. У структуру включено серце і тканини перикарда. Серце і перикард можуть бути заповнені штучною тілесною рідиною.

ШИЯ: існує можливість проведення крикотомії. На додаток до штучної тканинної структури на зовнішній частині шиї, тренажер має перстнеподібний хрящ, хрящ щитовидної залози, і перстнещитовидні зв’язки. Для більшого реалізму імітується надходження повітря в трахею.

ГОЛЕНОСТОП: існує можливість проведення веносекціі. Мається шкіра, жировий і м’язовий шари, велика підшкірна вена. Для більшого реалізму імітується кровообіг.

Компанія МедіНОВА пропонує Вам ознайомитися більш детально з розширеною фантом-системою для практики хірургічних навичок TraumaMan System від Simulab (США), перейшовши за посиланням
.