Новини

Новий тренажер Noelle Victoria

Новий тренажер Noelle Victoria S2200 з унікальными можливостями

 

s2200_victoria_24

Сучасний шовний матеріал

В останні роки увагу хірургів в результаті операції все більше привертає роль шовного матеріалу. І це зрозуміло, тому що для переважної більшості операцій шовний матеріал по суті є єдиним стороннім тілом, яке залишається в тканинах. І закономірно, що від якості, хімічного складу і структури матеріалу залежить реакція тканин на його імплантацію.

Наразі все більше число хірургів віддає перевагу сучасним синтетичним шовним матеріалам, відмовляючись від застосування в повсякденній практичній роботі традиційного шовку та кетгуту.niti

Застосування адекватного шовного матеріалу є однією із складових частин успішної операції. У сучасній хірургії вибір шовного матеріалу, насамперед, визначається тим, які вимоги до нього пред’являються.

Робота з шовним матеріалом починається з його ідентифікації. А просто кажучи — з вивчення його упаковки, несучої вичерпну інформацію про те, що знаходиться в стерильному просторі під герметичними оболонками. Необхідність правильної інтерпретації цифр і символів на етикетці дає можливість ще до початку операції або її етапу вибрати оптимальний шовний матеріал.

Сучасна упаковка якісного шовного матеріалу Ethicon в даний час представлена у двох основних видах: система Relay і пакет з фольги:

При використанні шовного матеріалу в упаковці типу Relay форма розподільного лотка мінімізує «ефект пам’яті» шовного матеріалу і дозволяє хірургу або медичній сестрі легко вивільняти нитку ковзаючим і легким вилученням. Пакет з фольги дозволяє одним легким рухом викласти вміст на стерильний стіл.

На будь-якій упаковці атравматичного шовного матеріалу закодована повна інформація про нитки, що в ній містяться.

Bez-imeni-3

Компанія МедіНОВА представляє повний асортимент найбільш сучасного і затребуваного в світі шовного матеріалу Johnson & Johnson Ethicon (США).

 

Найбільш сучасний манекен імітації пологів в світі

Наявність практичного досвіду є запорукою професіоналізму та успіху медичного працівника. Необхідність відпрацювання всіх необхідних навичок та виробітку умінь без ризику для пацієнтів стала очевидною ще у 18 столітті, коли у Франції за кресленнями Анжеліки де Кюдре було створено перший у світі симулятор породілля для тренінгу повитух в єдиній в той час громадській лікарні Парижу «Паризькому божому притулку». Зараз з метою навчання, тестування та атестації студентів по всьому світі створюються симуляційно-атестаційні центри, такі як «Навчально-іноваційний центр підготовки лікаря» при Одеському Національному Медичному Університеті.
Компанія МедіНОВА пропонує Вам найбільш сучасний манекен імітації пологів в світі — NOELLE ® S2200 Victoria від фірми Gaumard (США) .s2200_victoria_24

NOELLE ® (НОЕЛЬ) включає в себе всі найновіші удосконалені функції, включаючи нове візуальне програмне забезпечення GIGA, пологові шляхи, епідуральну пункцію, реалістичну брюшну стінку для кесарева розтину та багато іншого. Перевірений механізм пологів НОЕЛЬ удосконалений для створення ще більш натурального та реалістичного проходження пологів. Обертання і проходження плоду по родових шляхах в НОЕЛЬ відповідно до команд бездротового планшетного ПК; він також опускаєтся і піднімається, проходячи по природному рельєфу тазового отвору.s2200_victoria_1

В стандартний комплект НОЕЛЬ входить Бездротовий манекен 40-тижневого новонародженого, який відтворює подих, пульс, колір шкірних покривів та показники життєдіяльності, що відповідають стану гіпоксії та його купіруванню. Також включає такі функції, як відстежування трендів, крик, судоми, виконання оральної и назальної інтубації, звуки подиху та додатковий планшетный ПК для управління. Також можлива докомплектація Бездротовим манекеном 30-тижневого недоношеного новонародженого — манекен вагою менше 1400 грам.s2200_victoria_23

Новітнє ендоскопічне обладнання

Slider_KeyPort_flex_14

У випадках, коли необхідно виконати операцію без широкого розтину шкіряного покриву, застосовується ендоскопічна хірургія із застосуванням спеціального ендоскопічного обладнання. Транслюмінальна хірургія дозволяє виконувати операції через природні отвори тіла (наприклад, видалення запаленого апендикса через піхву). Цей вид хірургії не припускає ніяких розрізів на черевній стінці.

Також за допомогою ендоскопічного обладнання проводяться огляди та дослідження порожнистих внутрішніх органів. Розробники та практикуючі лікарі фірми Richard Wolf (Німеччина), яка спеціалізується на виробництві ендоскопічного обладнаннч, застосовують при розробці нового обладнання всі можливі сучасні методики, також при створенні ендоскопічного обладнання використовується волоконна оптика, яка дозволяє отримувати дуже якісне та точне зображення внутрішньої поверхні органа, який піддається дослідженню. Найбільш якісні матеріали, висока точність виробничого обладнання дозволяють створювати ендоскопи та комплектуючі до них такими, що надають безпрецедентні переваги при введенні в організм, як через природні отвори, так і через хірургічні надрізи. Відео-ендоскопыи дозволяють розширити функціонал маніпуляцій та отримати більш широку та детальну картину.

BOA_COBRA_vision__slider_1180x340px

Компанія МедіНОВА пропонує обладнання виробництва Richard Wolf (Німеччина) длягнучкої та жорсткої ендоскопії, джерела світла, комплектуючі, а також гарантійне та ремонтне обслуговування. Інструменти гнучкої ендоскопії залежно від застосування розділяються на гастроскопи, колоноскопи, бронхоскопи, сигмоідоскопи, холедоскопи та інші, а жорсткої на гістероскопи, лапароскопи, ректоскопи, цистоуретроскопи, цисторезектоскопи.

Аргоноплазмові коагулятори: новітні технології в хірургії

Лікарі та інженери повсюди прагнуть максимально скоротити травмуючі фактори впливу на тканини пацієнта при проведенні хірургічного втручання. В результаті з’являються все нові і нові методи та методики лікування різних захворювань, розробляється новітнє високотехнологічне обладнання, що забезпечує м’який і точний вплив оперованій зоні. До таких розробок належить, зокрема, електрохірургічне обладнання та коагуляційні апарати.

Коагуляція — це нескладний хірургічний метод, що забезпечує впевненість в успішності хірургічного втручання і безпеку пацієнтові.

Термінова ліквідація кровотечі особливо важлива при проведенні операцій, а забезпечити її можна тільки за допомогою хірургічного коагулятора. Сучасні коагулятори бувають портативними і стаціонарними, можуть працювати в різних режимах і за різними принципами.

Компанія МедіНОВА пропонує аргоноплазмові коагулятори фірми WEM (Бразилія).

Аргоноплазмовий коагулятор — апарат, що працює на принципі безконтактного впливу електричним струмом на тканині за допомогою плазмового аргонового струменя. Даний метод виключає ризик 110_argon4«прилипання» коагулята до електрода і подальшого надриву коагулованої судини.

До переваг даного способу також можна віднести те, що він може бути застосований для термічної коагуляції. Ця можливість обумовлена тим, що аргон не вступає в хімічні реакції з 100_argon2біологічними тканинами при підвищеній температурі. Таким чином, інертність газу забезпечує бездимність методу і гарантує відсутність обуглювання тканин.

При необхідності можна також використовувати сумісний евакуатор диму фірми WEM (Бразилія).030_SE-120-Automatic

Манекен Combat Trauma HAL

Компанія МедіНова представляє Вашій увазі новітнього робота-симулятора для навчання медиків наданню першої невідкладної медичної допомоги в польових умовах (в умовах бою) — Combat Trauma HAL® S3040 від компанії Gaumard (США).

Манекен Combat HAL® S3040 — Надійний і довговічний манекен з імітацією травм для навчання догляду за потерпілими на полі бою. Унікальна міцність і довговічність манекена ХАЛ підтверджені незалежними випробуваннями при високих і низьких температурах; у вологому і сухому середовищі; в літаках і вертольотах. Робот-симулятор ХАЛ Комбат має захист від бризок; його можна транспортувати на носилках і накривати ковдрою без небезпеки перегріву.

Манекен ХАЛ Комбат розроблений на основі технологій, що вже зарекомендували себе, застосованих в манекені ХАЛ 10620, який успішно пройшов незалежні випробування. Випробування на відповідність військовим стандартам включали в себе тести на вібрації, електромагнітні перешкоди роботі авіаційної радіоелектроніки, високі та низькі температури, швидку декомпресію на висоті 13500м, вибухонебезпечне середовище, а також льотні випробування на борту літаків і вертольотів.

Детальніше ознайомитися з характеристиками робота-симулятора Combat Trauma HAL® S3040 можна тут.