Новітнє ендоскопічне обладнання

Slider_KeyPort_flex_14

У випадках, коли необхідно виконати операцію без широкого розтину шкіряного покриву, застосовується ендоскопічна хірургія із застосуванням спеціального ендоскопічного обладнання. Транслюмінальна хірургія дозволяє виконувати операції через природні отвори тіла (наприклад, видалення запаленого апендикса через піхву). Цей вид хірургії не припускає ніяких розрізів на черевній стінці.

Також за допомогою ендоскопічного обладнання проводяться огляди та дослідження порожнистих внутрішніх органів. Розробники та практикуючі лікарі фірми Richard Wolf (Німеччина), яка спеціалізується на виробництві ендоскопічного обладнаннч, застосовують при розробці нового обладнання всі можливі сучасні методики, також при створенні ендоскопічного обладнання використовується волоконна оптика, яка дозволяє отримувати дуже якісне та точне зображення внутрішньої поверхні органа, який піддається дослідженню. Найбільш якісні матеріали, висока точність виробничого обладнання дозволяють створювати ендоскопи та комплектуючі до них такими, що надають безпрецедентні переваги при введенні в організм, як через природні отвори, так і через хірургічні надрізи. Відео-ендоскопыи дозволяють розширити функціонал маніпуляцій та отримати більш широку та детальну картину.

BOA_COBRA_vision__slider_1180x340px

Компанія МедіНОВА пропонує обладнання виробництва Richard Wolf (Німеччина) длягнучкої та жорсткої ендоскопії, джерела світла, комплектуючі, а також гарантійне та ремонтне обслуговування. Інструменти гнучкої ендоскопії залежно від застосування розділяються на гастроскопи, колоноскопи, бронхоскопи, сигмоідоскопи, холедоскопи та інші, а жорсткої на гістероскопи, лапароскопи, ректоскопи, цистоуретроскопи, цисторезектоскопи.