Манекен Combat Trauma HAL

Компанія МедіНова представляє Вашій увазі новітнього робота-симулятора для навчання медиків наданню першої невідкладної медичної допомоги в польових умовах (в умовах бою) – Combat Trauma HAL® S3040 від компанії Gaumard (США).

Манекен Combat HAL® S3040 — Надійний і довговічний манекен з імітацією травм для навчання догляду за потерпілими на полі бою. Унікальна міцність і довговічність манекена ХАЛ підтверджені незалежними випробуваннями при високих і низьких температурах; у вологому і сухому середовищі; в літаках і вертольотах. Робот-симулятор ХАЛ Комбат має захист від бризок; його можна транспортувати на носилках і накривати ковдрою без небезпеки перегріву.

Манекен ХАЛ Комбат розроблений на основі технологій, що вже зарекомендували себе, застосованих в манекені ХАЛ 10620, який успішно пройшов незалежні випробування. Випробування на відповідність військовим стандартам включали в себе тести на вібрації, електромагнітні перешкоди роботі авіаційної радіоелектроніки, високі та низькі температури, швидку декомпресію на висоті 13.500 м, вибухонебезпечне середовище, а також льотні випробування на борту літаків і вертольотів.

Детальніше ознайомитися з характеристиками робота-симулятора Combat Trauma HAL® S3040 можна тут.